“Rama i ktheu zyrat e shtetit në bordello”/ Vasili reagon për videon erotike të Safet Gjicit

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas publikimit të videos erotike ku shfaqet kryebashkiaku i Kukësit duke kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën e tij.

Vasili shprehet se fushata e Edi Ramës i ktheu zyrat e shtetit në bordello dhe shtëpi publike.

“Kjo eshte fytyra e qelbur rilindase e zgjedhjeve te 14 majit te Edi Rames! Fushata e Edi Rames  “Vetem perpara, ta hongsha zemren”  i ktheu zyrat e shtetit ne kuplara, bordello dhe shtepi publike.

Dhe kane surrat dhe flasin per fitore keta bastarde, qe jane turpi dhe faqja e zeze e ketij vendi”, shkruan ai.