VIDEO

Si PS nxori blof Ramën për databazën e emigrantëve dhe tallja me Diasporën: Nëse doni të votoni, paguajeni vetë postën

Përveç “përgjegjësia është personale”, nuk ka asnjë deklaratë tjetër që kryeministri Edi Rama dhe socialistët t’i kenë qëndruar po njësoj.

https://www.youtube.com/embed/EETXbSEvKc8

Kjo u tregua edhe në

“Mbylle gojën, k*rvë m*ti”/ Përplasje mes Gazment Bardhit dhe Erjon Braçes në Kuvend: Vrave një njeri në derën e SPAK

Ka nisur me përplasje seanca e sotme plenare në Kuvend, ku që në fillim të saj kryetarja e Kuvendit ka rrëzuar kërkesën e opozitës

“T’u vijë turp”, Rama e nis konferencën me Melonin me ironi për median italiane: Abuzuan me mikpritjen tonë!

Edi Rama dhe homologia e tij Georgia Meloni dolën në një konferencë për mediat nga Shëngjini, pas vizitës në kampet e përgatitura për refugjatët.

https://www.youtube.com/embed/rSwuCqZBVS4

Kryeministri

Kostot më të larta në Evropë, një personi në Shqipëri i duhen 4.4 USD në ditë vetëm për ushqim

Një personi që jeton në Shqipëri i duhet të harxhojë 4.4 USD në ditë (sipas indeksit të fuqisë blerëse) vetëm për ushqim për të

Ish-kryebashkiaku i Lezhës doli nga qelia prej Amnistisë, por Manja thotë se s’përfiton asnjë zyrtar i lartë i dënuar nga GJKKO

780 të burgosur që vuanin dënimin në burgje të ndryshme të vendit janë liruar nga qelia, pasi janë përfitues së Amnistisë Penale.

https://www.youtube.com/embed/TKkvXRkk4k4

Ministri i Drejtësisë

“Korrupsioni dhe kapja e shtetit janë rritur”, IDM publikon raportin për Shqipërinë: Sektorët ekonomikë, më të prekurit

Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim (IDM) publikoi sot në Tiranë Raportin e Vlerësimit të Sistemit Kombëtar të Integritetit për Shqipërinë, mbi efektivitetin e mekanizmave

660 milionë euro para krimi pastrohen me komision 16 % në biznese të ligjshme

Të paktën 660 milionë euro të pista hynë në ekonominë shqiptare vitin e kaluar.

Kaq llogarit Prokuroria Speciale por besohet se shifra është disa herë