Sporti

FORMACIONI ZYRTAR/ Sylvinho ul në stol Hysajn, nuk ka fanellë titullari as për Brojën

Shqipëria do të ndeshet sot në orën 21:00 me Spanjën, me fitoren si të vetmen alternativë për djemtë kuqezi.

Trajneri Sylvinho ka zgjedhur 11-shen titullare,

Sylvinho “driblon” UEFA-n dhe lë jashtë Brojën, ky është formacioni i kuqezinjve ndaj Kroacisë

Surpriza në 11-shen titullarë të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Kroacisë, me trajnerin Sylvinho që ka bërë disa zgjedhje të pamenduara nga analistët dhe gazetarët

Jemi ne zotërit e Ballkanit!

Sot, të gjitha zemrat rrahin sërish bashkë! Me një dëshirë dhe një qëllim! Me një synim të vetëm, të mbajmë gjallë shpresat për kualifikimin

Fanellat e ndeshjes me Italinë në ankand, “fluturon” çmimi për 10-ën e Nedim Bajramit

Fanellat e lojtarëve të Kombëtares në ndeshjen ndaj Italisë kanë dalë në ankand, ashtu si ato të të gjitha ekipeve të tjera.

Kur kanë mbetur

T’I THYEJMË SI SPAGHETTI!

Nga 19 Qershori 2016, në 15 Qershor 2024! Nga Lioni në Dortmund, nga Rumania te Italia! 8 vite pritje për t’u rikthyer në skenën

Sylvinho surprizon me listën paraprake, këta janë lojtarët që do të na përfaqësojnë në EURO 2024

Trajneri Sylvinho ka publikuar listën paraprake me 27 lojtarë, të cilët pritet të na përfaqësojnë në Kampionatin Europian që zhvillohet në Gjermani.

Një listë e

Nuk ka vend për Brojën, publikohet formacioni i Kombëtares për ndeshjen ndaj Kilit

Shqipëria do të përballet me Kilin mbrëmjen e sotme, në një ndeshje miqësore që do të luhet në stadiumin e Parma-s në Itali.

Trajneri Sylvinho