Kërkesa për arrestimin e Ahmetajt, Rama mbledh deputetët më të besuar tek Vila 30

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur disa prej deputetëve më të afërt të tij në grupin e PS.

Mësohet se kreu i qeverisë është takuar me Taulant Ballën, Damian Gjiknurin, Ulsi Manjën dhe Engjëll Agaçin tek Vila 30.

Kujtojmë se takimi vjen pas kërkesës së SPAK për arrestimin e Ahmetajt, për mënyrën se si do procedohet me të.