U kapën duke shpërndarë kokainë në plazhe, pranga dy të rinjve nga Borshi

Dy të rinj nga Borshi janë arrestuar mbrëmjen e djeshme nga policia, pasi u kapën duke shpërndarë kokainë në lokalet e natës.

Alqi Rrapaj 26 vjeç dhe Nikolaoes Veizaj 34 vjeç ishin gati duke shitur drogën kur u arrestuan nga Policia.

Atyre iu sekuestrua një sasi droge rreth 130 doza kokainë,  një shumë parash dhe 2 celularë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.