Krimi

Atentati me eksploziv ndaj Gjon Menës, SPAK kërkon 25 vite burg për “të fortin” e Myslym Shyrit, Gjergj Cukalin

Prokuroria e Posaçme ka kërkuar dënimin me 25 vite burg të Gjergj Cukalit, i njohur edhe si i “forti” i “Myslym Shyrit”.

Cukali akuzohet se është

“Asnjë lëvizje!”; Kanabis brenda stanit, policia publikon pamjet e arrestimit të vëllait të deputetit Eduard Ndreca

Policia ka publikuar pamjet e momentit të arrestimit të vëllait të deputetit të PS-së Eduard Ndreca, Armando Ndreca 27 vjeç, brenda stanit të përshtatur

Nga ish kreyekomunari te e fejuara e djalit të tij, SPAK kërkon 93 vite burg për grupin e laboratorit të drogës në Frakull

Prokuroria e Posaçme ka lexuar këtë të enjte pretencën për grupin e personave të arrestuar për laboratorin e kokainës që u zbulua në Frakull

Sherr mes dy familjeve në Shkodër për një vajzë, 17 vjeçari qëllohet me armë në sy të prindërve të tij

Një 17 vjeçar është plagosur mbrëmë me armë, në sy të prindërve të tij, në njësinë Bërdicë, në Shkodër!

Amarildo Gjergji mësohet se ka marrë

Vrasja e ish-policit Gentian Bejtja në Fushë Krujë, Apeli lë në burg dy të akuzuarit

Gjykata e Apelit të Juridiksionit të Përgjithshëm ka lënë në burg Ilir Beqarajn dhe Edison Haxhiun, të akuzuar për vrasjen e Gentian Bejtjas në

U vodh dje në Durrës, gjendet në Thumanë “Range Rover-i”, autori ende në arrati

Policia ka gjetur automjetin tip “Range Rover” që u vodh në Durrës. Automjeti u denoncua i vjedhur mëngjesin e djeshëm në lagjen 4 të

Vrasja mafioze e 38-vjeçarit shqiptar në Itali, shkon në 6 numri i të akuzuarve

Ka shkuar në 6 numri i personave të përfshirë në vrasjen mafioze të shqiptarit Selavdi Shehaj në Itali në vitin 2020.

38-vjeçari shqiptar, u qëllua