Plagosi me armë të riun pas një sherri të momentit, pranga 26 vjeçarit në Lezhë, procedohen dy shokët e tij

Një 26 vjeçar i quajtur Xhuljano Frroku është arrestuar në Lezhë pasi u zbulua se ishte autori i një plagosje në këtë qytet. Ngjarja ka ndodhur në datën 8 maj në ambientet e një bilardoje, ndërsa i plagosur mbeti një 22-vjeçar.

Policia ka proceduar penalisht dy shokët e autorit,  Agustin Shahini dhe Leandro Frroku, sepse dyshohet se kanë bashkëpunuar me të  për të dhunuar të riun.