VIDEO EROTIKE/ Safet Gjici jep dorëheqjen: Me vajzën kam marrëdhënie intime prej disa kohësh

Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen pas publikimit të një video ku ai shihet duke kryer akte seksuale me një vajzë në zyrën e tij në Bashkinë e Kukësit.

Ai shprehet se ka rënë pre e një kurthi, teksa sqaron se me vajzën në video është në një marrëdhënie intime prej disa kohësh. Ndër të tjera, Gjici kërkon falje pasi ka tradhtuar besimin e qytetarëve që e votuan.

Postimi i plotë i Safet Gjicit:

Ndjesë të thellë publike çdokujt që sot ka parë atë material të shëmtuar video. Pas një fushate dhe përballjeje jo të lehtë me kundërshtarët e mi, pas të cilës rezultova fitues, fatkeqësisht unë rash pre e një kurthi të përgatitur me detaje nga e njëjta dorë njerëzish me të cilët u përballa në zgjedhje. Ja arritën ta bëjnë në një formë tjetër të pistë atë që se bënë dot me votën e kuksianëve.

Jam shumë i keqardhur për ngjarjen dhe jam mëse i qartë se në këtë situatë nuk ka vlerë asnjë lloj sqarimi. Prej disa kohësh unë kam një marrëdhënie intime me vajzën në fjalë por sigurisht nuk kam asnjë justifikim për atë çka ka ndodhur pavarërisht se i rënë në kurth.

Nuk mund të jem më unë njeriu që punon në atë zyrë shteti pasi e kam tradhëtuar besimin e atyre mijëra njerëzve që besuan e punuan me mua për ta bërë Kukësin një qytet gjithnjë e më të mirë.

Ndjesë të gjithëve dhe mirënjohje gjithë jeten kujtdo më besoi dhe mbështeti. Ishte nderi i jetës time që u njollos nga një mendjelehtësi e pafalshme ndaj sot ndjej detyrimin minimal të jap dorëheqjen! Zoti ju bekoftë të gjithëve!