Kronike

I vuri flakën 3 makinave, zbardhet pas dy vitesh ngjarja në Shkodër, arrestohet autori me tre mbiemra

Policia e Shkodrës ka zbardhur një ngjarje të ndodhur 2 vite më përpara ku një 48-vjeçar u vuri flakën tre makinave.

Në pranga ka rënë

Arrestohet polici në Durrës, drejtonte makinën në gjendje të dehur, Muhamet Rrumbullaku e pezullon nga detyra

Agjencia e Mbikëqyrjes Policiore ka arrestuar mbrëmjen e djeshme në Durrës një efektiv, pasi u kap duke dejtuar makinën në gjendje të dehur. AMP

Humb jetën punonjësi i bashkisë së Elbasanit, u rrëzua nga vinçi teksa riparonte llampat në shtyllat e ndriçimit

Një punonjës i bashkisë së Elbasanit ka humbur jetën në spital pasi u rrëzua nga vinçi teksa po ndërronte llampat elektrike të shtyllave të

Rrahu bashkëshorten, arrestohet 62 vjeçari në Korçë, një grua në Lushnje qëllon me tullë burrin e saj

Një tjetër rast i dhunës në familje raportohet të ketë ndodhur në orët e fundit në vend. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Barç të

EMRI/ I dënuar me 12 vite burg për prodhim dhe shitje droge, pranga 40-vjeçarit në Durrës

Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim nga Policia e Durrësit ka rënë në pranga. Në pranga ka rënë 40-vjeçari Eduart Stafhasani, i akuzuar për

EMRI/ Kush është vlonjati që lëvizte i armatosur, policia e “mbërtheu” teksa qarkullonte me makinë rrugëve të qytetit

Një 34-vjeçar në Vlorë është arrestuar nga uniformat blu pasi lëvizte i armatosur. Sipas policisë së qytetit bregdetar, Ferdinand Palaj u arrestua në zonën

Dyshohet se përdoren për ngjarje kriminale, vidhet një tjetër “Range Rover” në Durrës, rasti i dytë brenda pak ditësh

Një tjetër automjet tip “Range Rover”, është vjedhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm,