Kapet mbi 1 kg kokainë në Tiranë, policia arreston 5 persona në mes të një lokali

5 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi shpërndanin drogë në lokalet e natës në kryeqytet.

Në pranga përfunduan Ledjo Gashi, Ergi Saliu, Brajan Lala, Erges Nexhipi dhe Mario Dema ndërsa u shpall në kërkim shtetasi D. B., 34 vjeç.

Atyre iu gjet rreth 1 kg e 100 gr lëndë e dyshuar narkotike kokainë, 3 automjete, 9 aparate celulare, 710 euro si dhe 149 000 lekë.