Zjarr në pallatin ku ndodhet Gjykata e Lartë në Tiranë

Një lokal është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.

Lokali ndodhet në katin e fundit të pallatit ku ndodhet Gjykata e Lartë, në kryqëzimin e rrugëve “Myslym Shyri” dhe “Ibrahim Rugova”

Mësohet se policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e flakëve.