Profil

Mjeshtri i arratisjeve, historia kriminale e pabesueshme e Dritan Rexhepit

Elton Qyno

Dritan Rexhepi (me shumë emra) në Shqipëri rezulton i dënuar në mungesë me 25 vite burgim, për vrasjen e dy policëve në Fushë-Krujë,

Kush është Millan Radoiçiçi që sulmoi Kosovën

Krenare Cubolli, REL

Millan Radoiçiçi ka tjetër nam në Prishtinë, e tjetër në Beograd.

Autoritetet e Kosovës e përmendin si person në arrati, të sanksionuar nga

Altin Dumani, kush është kreu i SPAK që po “këput” kokat e korruptuara dhe pse askush nuk guxon ta marrë në telefon

Në seancën me dyer të mbyllura në Këshillin e Rregullores dhe Mandateve, një deputet e pyeti kreun e SPAK se mos ndoshta institucionin e

Nga jeta e bllokut, burgu, deri tek majat e pushtetit të Fatos Nanos

Ermal Mulosmani

Më poshtë është një profil i Fatos Nanos sipas meje. Jam përpjekur të shkruaj pa emocione dhe me fakte. Kam dhënë disa herë

Vetëm 36 vjeç, gjyqtari që e vuri me shpatulla pas muri SPAK-un për Beqaj, Canin, Kokën

Me daljen e lajmit të arrestimit të biznesmenit 100 milionë eurosh të sterilizimit, Ilir Rrapaj, u vu re nje detaj që nuk mund të