EURO 2024

Për aventurën europiane, 1 milionë trajnerët e Kombëtares dhe analistët e studiove televizive

Duhej të ishte festë dhe ashtu ndodhi! Aventura e Kombëtares shqiptare në EURO 2024 në Gjermani ishte një nga më të bukurat, shumë më

FORMACIONI ZYRTAR/ Sylvinho ul në stol Hysajn, nuk ka fanellë titullari as për Brojën

Shqipëria do të ndeshet sot në orën 21:00 me Spanjën, me fitoren si të vetmen alternativë për djemtë kuqezi.

Trajneri Sylvinho ka zgjedhur 11-shen titullare,

E P̷A̷MUNDUR! Frikë ndaj askujt

Qindra e mijëra kilometra larg njëri tjetrit, të shpërndarë në të gjithë botën, të lindur jashtë Shqipërisë apo të larguar fare të vegjël për

Shënoi golin e avantazhit ndaj Kroacisë, babai i Qazim Laçit i emocionuar: E kam ëndërruar gjithë jetës

Babai i Qazim Laçit, futbollistit që i dha avantazhin Shqipërisë në ndeshjen e kësaj të mërkure me Kroacinë ka treguar emocionet që ai dhe

Barazim heroik në minutat e fundit! Shqipëria merr 1 pikë ndaj Kroacisë

Barazim heroik i Shqipërisë ndaj Kroacisë, falë një goli në minutën e 95-të të Klaus Gjasulës, me ndeshjen që përfundoi me rezultatin 2-2.

Ndeshja nisi

Përfundon pjesa e parë, Shqipëria në avantazh ndaj Kroacisë, vendos Qazim Laçi

Shqipëria e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj Kroacisë, në ndeshjen e dytë të grupit B.

Ka mjaftuar goli me kokë i Qazim

Sylvinho “driblon” UEFA-n dhe lë jashtë Brojën, ky është formacioni i kuqezinjve ndaj Kroacisë

Surpriza në 11-shen titullarë të Shqipërisë në ndeshjen ndaj Kroacisë, me trajnerin Sylvinho që ka bërë disa zgjedhje të pamenduara nga analistët dhe gazetarët