Ekipi

Rëfimi i Bilbil Majës: Dy vëllezërit Rraja më thanë“shtrihu në dysheme”, më vunë pistoletën në bark

Elton QynoZbardhet dosja e dhunës barbare me shkopa bejzbolli, armë dhe hunj ndaj dy kushërinjve Bilbil Maja dhe Jashar Maja, ngjarje e ndodhur mesditën